Новини / Фінанси     03 грудня 2018 14:40

Простій суден у Керченській протоці: власники відміняють рейси (оновлено)

Судновласник завернув турецький суховантаж ATA, який в очікуванні перевірки простояв у Керченській протоці сім днів.  З'явилася інформація, що судно Mubariz Ibrahimov теж завернули - 1 грудня. Однак ці дані спростовують.

Про те, що судновласник танкера Mubariz Ibrahimov (IMO: 9575292) 1 грудня завернув судно, не дочекавшись перевірки російськими прикордонниками, повідомив керівник проекту “Майдан закордонних справ” Андрій Клименко на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте: Конфлікт у Керченській протоці: чим це загрожує торговельним суднам

Згідно з даними журналістів, які досліджують ситуацію в Керченській протоці, 28 листопада турецький суховантаж ATA (IMO: 9521899) власник направив до Одеси замість Маріуполя. Судно простояло в очікуванні перевірки сім днів (з 16:00 21.11.18 до 22:00 28.11.18).

14. 35 Заступник гендиректора компанії-експедитора ТОВ “СТТ” Іван Дорошенко повідомив порталу Порти України, що судно Mubariz Ibrahimov (прапор — Мальта) очікує проведення через Керч-Єникальський канал і не планує скасовувати візит до Маріупольського морського порту. 1 грудня судно проводило маневри з бункерування. Можливо, саме ці дії журналісти, які відстежують ситуацію у Керченській протоці, сприйняли за розвернення судна.

Як повідомляв LANDLORD, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що українські порти Азовського моря Маріуполь та Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також