Новини    16 вересня 2022 12:04

Понад 6,5 тисяч аграріїв долучилися програми підтримки від ЄС

Подати заявку на участь у програмі можна до 15 листопада

Через Державний аграрний реєстр подано 6 554 заявки на участь у програмі, що фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу, повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Читайте також: Названо найуспішнішу программу для кредитування аграрного бізнесу в Україні

За першим напрямом програми – субсидія на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення — подали заявки 5 569 виробників сільгосппродукції, за другим – дотація за утримання корів – 985 аграріїв.

Загалом у Державному реєстрі зареєстровано 17 тисяч аграріїв.

Довідка. Програма допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень (50 мільйонів євро) фінансується за рахунок бюджетної підтримки Євросоюзу та відповідає найкращим європейським практикам, зокрема поширеному у ЄС механізму виробничих грантів (Production Grant Scheme, PSG). Подати заявку на участь у програмі можна до 15 листопада. Очікується, що фінансову допомогу зможуть отримати 11 200 малих агровиробників.

Нагадаємо, що уряд під час війни подовжив програму кредитування малого бізнесу “5-7-9”.

Також нагадаємо, що у проєкті державного бюджету на 2023 рік, який 13 вересня презентував Кабінет міністрів України, немає грошей на державну підтримку агросектору.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...