Новини / Технології     13 грудня 2019 16:02

Понад 12 млн га без пестицидів: ЄС бере курс на органічне землеробство

Просування органічного землеробства визначено ключовою метою оновленої Європейської комісії. Новий комісар ЄС із питань сільського господарства Януш Войцеховський заявив, що планує скоротити інтенсивне використання пестицидів та хімічних добрив у агровиробництві.

Про це повідомляє Euractiv.

Виступаючи на конференції ЄС, присвяченій викликам сільського господарства, 10 грудня, Януш Войцеховський наголосив, що Єврокомісія приділятиме особливу увагу підтримці органічної практики, націлюючи виробників скорочувати використання хімічних засобів у землеробстві.

Читайте: Кейс: як канадська сім’я побудувала масштабний тепличний бізнес ФОТО

Відповідний план дій буде реалізований протягом наступного року. Така політика стане внеском у стратегію ЄС «Від ферми до виделки» з огляду на те, що органічне виробництво має допомогти агропродовольчому сектору поліпшити його стійкість.

За словами Януша  Войцеховського, в Євросоюзі сьогодні понад 12 млн га землі відведено під органічне землеробство, яке ведуть близько 200 тис. фермерських господарств. Проте виробництво та споживання органічної продукції значно відрізняються між країнами – членами ЄС, при цьому темпи споживання коливаються між 10% і 0,5%.

Глобальний ринок органічної продукції становить близько 100 млрд євро.

Landlord раніше повідомляв про те, як Іспанія стала лідером органічного землеробства в Європі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також