Новини / Кейси     09 грудня 2019 11:45

Кейс: як канадська сім’я побудувала масштабний тепличний бізнес ФОТО

Канадська Twin Creeks будує в Онтаріо тепличний комплекс розміром 8 га, після чого площі теплиць компанії становитимуть 16 га. Завдяки такому потужному розширенню Twin Creeks стане одним із найбільших виробників перцю в Канаді.

Про це повідомляє HortiDaily.

Twin Creeks – це сімейна справа, яка процвітає. Сьогодні власником компанії є Майк Корнеліссен, а заснував бізнес його батько – Джордж Корнеліссен. Спочатку створена Джорджем Cornelissen Farms займалася землеробством, птахофермами і навіть елеваторами. Далі сімейне підприємство, вбачаючи перспективу в тепличному бізнесі, вирішило спробувати себе в цьому напрямку.

Читайте: Україна посяде 4 місце в рейтингу найбільших експортерів пшениці – USDA

Восени 2015 року родина Корнеліссен придбала велику земельну ділянку поруч із сміттєзвалищем і почала співпрацювати з нідерландською компанією Havecon над розробкою нового проєкту з вирощування тепличних культур. Навесні 2016 року Майку вдалося укласти угоду про постачання біогазу із сусідньою компанією, яка працює на ресурсах сміттєзвалища, і збудувати перші 4 га теплиць Twin Creeks.

У 2018-му, після успішного першого року, компанія вирішила розширити тепличний комплекс ще на 4 га, а у 2019 році Майк Корнеліссен зрозумів, що настав час знову розвивати бізнес. Цього разу будується блок на 8 га, що збільшить загальну площу теплиць компанії до 16 га. Завдяки цій додатковій площі Twin Creeks Greenhouse стане одним із найбільших виробників перцю в Канаді.

Landlord раніше повідомляв про те, що нідерландська компанія Havecon завершує будівництво високотехнологічної теплиці в Нью-Йорку, США. Маючи вражаючу площу 64 акри (25,6 га), теплиця стане найбільшою в Північній Америці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також