Новини    06 грудня 2020 21:10

Помер засновник агропромислової групи «Креатив» Станіслав Березкін

Причиною смерті засновника «Креатив Груп», народного депутата трьох скликань став відірваний тромб

Сьогодні, 6 грудня 2020 року, помер підприємець і меценат, засновник колишньої агропромислової групи компаній «Креатив» і народний депутат трьох скликань Станіслав Березкін. Причиною смерті, за попередньою інформацією, став відірваний тромб. Про це повідомило інтернет-видання «Без Купюр».

Станіслав Березкін народився 12 травня 1959 року у с. Високі Байраки Кропивницього району Кіровоградської області. Початком його політичної кар’єри стало обрання депутатом Кіровоградської обласної ради.

У 2011 році пройшов у Верховну Раду і як народний депутат, працював у комітеті з питань бюджету. На парламентських виборах 2012 року був обраний народним депутатом України по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 100, а на виборах 2014 року також балотувався у тому ж окрузі, як самовисуванець. Був удостоєний звання «Заслужений працівник промисловості України» і є кавалером Ордену князя Володимира II ступеня.

З 2005 до 2015 року Станіслав Березкін був головою наглядової ради групи «Креатив» – інтегрованої компанії, яка спеціалізувалася на переробці сільськогосподарської продукції, виробництві олійножирової і кормової продукції для тваринництва і птахівництва, продуктів харчування і біопаливної продукції.

У серпні 2015 року засновник і почесний президент «Креатив Груп» Станіслав Березкін продав компанію чотирьом іноземним підприємствам – «Транслоджістік Сервісез Лтд», «Долебрер Холдінгс Лімітед», «Джіорналіта Ко Лімітед» і «Зеруін Ко Лтд». У 2017 році акціонери компанії прийняли рішення про її ліквідацію.

Landlord висловлює співчуття родині і близьким померлого.

Фото: Без Купюр

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...