Новини    08 вересня 2023 14:15

Полтавський комбінат хлібопродуктів на аукціоні купила маловідома юридична фірма


ТОВ “Лім Сервіс Груп” 5 вересня 2023 року за 37,2 млн грн придбало на аукціоні, де було єдиним учасником, “Полтавський комбінат хлібопродуктів” по вулиці Небесної Сотні, 69, а також його майно у селі Петрівка та селищі Скороходове Полтавського району.

Про це йдеться у договорі на сторінці аукціону.

Стартова ціна становила 24,3 млн грн.

До переліку майна належить 168 об’єктів, серед яких зерносклади, резервуари, башти, водойми, залізничне депо тощо загальною площею 74 974,8 кв. м та додатково п’ять земельних ділянок у понад 28 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На балансі також обліковуються 22 одиниці транспортних засобів та спецтехніки, у 15 з них відсутні документи. Державне підприємство “Полтавський комбінат хлібопродуктів” має відокремлений структурний підрозділ Філію “Хлібна база № 88” у селищі Скороходове.

ТОВ “Лім Сервіс Груп” засноване у 2021 році. Власником та директором є Назарій Тараненко. Юридична адреса компанії — місто Київ, вулиця Максима Берлінського, 9. Статутний капітал — 2,2 млн грн.

Діяльність підприємства не пов’язана з сільським господарством чи перероблюванням зерна. Основний КВЕД — дільність у сфері права.

Нагадаємо, з 21 по 25 серпня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 3,2 млн грн. Зауважується, що у семи аукціонах взяли участь 36 учасників, а завдяки конкуренції ціна активів зросла у 11 разів від стартової ціни.

За 7 місяців 2023 року до державного бюджету надійшло понад 450 мільйонів гривень від здачі в оренду державного майна. З початку року ФДМУ уклав 1 043 нових договорів — це тисячі нових можливостей для малого та середнього бізнесу, який створює нові робочі місця, сплачує податки та підтримує економіку країни під час війни.

У вересні Фонд держмайна планує виставити на приватизацію 67 об’єктів із загальною стартовою ціною майже 1 млрд грн, з яких 14 активів — державні підприємства.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...