Новини    28 березня 2018 16:19

Польща побудує на кордоні з Україною паркан проти кабанів


У вересні Польща почне будувати паркан на кордоні з Україною і Білоруссю, щоб зупинити міграцію кабанів, які поширюють вірус африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє «Польське радіо».

«Ми передбачаємо, що будівництво паркану проти кабанів уздовж східного кордону Польщі повинно початися у вересні», – заявив міністр рільництва Польщі Кшиштоф Юрґєль.

Юрґєль спільно з європейським комісаром з питань здоров’я та безпеки харчових продуктів Витянісом Андрюкайтісом взяв участь у прес-конференції на завершення зустрічі у справі боротьби з вірусом АЧС в Європейському Союзі.

«Під час постійного комітету (Ради міністрів) буде розглянута резолюція у справі програми будівництва паркану. Опрацьовується закон. Ми передбачаємо, що у вересні має початися будівництво», – сказав очільник рільничого відомства.

Вартість побудови огорожі оцінюють у приблизно 300 млн злотих (71 млн євро). Це буде паркан з відповідною сіткою заввишки до двох метрів, що буде закріплений на глибині приблизно півметра.

Огорожу збудують уздовж східного кордону Польщі з Україною та Білоруссю (приблизно 1 тис. км). Інвестицію хочуть завершити впродовж 3-4 років. Насамперед паркан будуть встановлювати у тих місцях, де є найбільший ризик міграції кабанів.

Як повідомляв LANDLORD, останній випадок зараження дикого кабана вірусом АЧС було виявлено в Вінницької області на території мисливських угідь ПП ТРМГ «Дашівське» (Іллінецький район).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...