Новини    24 травня 2018 18:10

Поліція розслідує масову загибель бджіл на Волині


Поліція розпочала досудове розслідування за фактом масового мору бджіл у Турійському районі Волинської області. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Волинської області.

«23 травня до чергової частини Турійського відділення поліції надійшло повідомлення про масову загибель бджіл поблизу села Літин та Новий двір. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 326 Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

З’ясувалося, що напередодні на полях у цьому районі проводилося обприскування ріпаку. Правоохоронці встановили, що загалом загинуло близько 400 сімей бджіл.

На місці інциденту працює комісія з числа співробітників поліції, представників Турійської районної адміністрації та Держпродспоживслужби у Волинській області.

За цим фактом поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 326 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил поводження з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами.

Досудове розслідування триває.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...