Новини / Рослинництво     24 червня 2019 09:06

Поля у США перетворилися на ставки. Великі території залишилися незасіяними

В американському штаті Іллінойс через складні погодні умови багато полів лишилися незасіяними. Посеред більшості сільськогосподарських угідь утворилися великі ставки. Сходження посівів кукурудзи та сої також було незадовільним – спостерігаються значні втрати.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Значна кількість фермерських ділянок в Іллінойсі й досі залишаються вкриті водою внаслідок сильних опадів; на багатьох площах і досі неможливо проводити посівну.

«Посеред більшості полів утворилися великі ставки», – пише Карен Браун.

Читайте: Посуха і спека в Україні поставили під загрозу урожай овочів

На частині сільгосптериторій вдалося посадити кукурудзу та сою, проте, за словами Карен Браун, сходження було «досить поганим», «багато сумарних втрат».

«Ці культури в багатьох місцях відстають на 1,5+ місяці. Це буде найбільшою перешкодою», – пише Карен.

Невтомна оглядачка об’їхала багато регіонів і мала можливість порівняти стан посівів у різних штатах. Наступну світлину зроблено також у штаті Іллінойс, Карен пише, що це найкраще поле в регіоні, проте таке явище дуже рідкісне.

Landlord раніше повідомляв про те, що посівна сої у США проходить з величезними труднощами. Якщо минулого року культуру було засіяно ще наприкінці квітня, то цьогоріч через сильні опади американські фермери не змогли засіяти поля досі.

Читайте також