Новини / Рослинництво     24 червня 2019 09:06

Поля у США перетворилися на ставки. Великі території залишилися незасіяними

В американському штаті Іллінойс через складні погодні умови багато полів лишилися незасіяними. Посеред більшості сільськогосподарських угідь утворилися великі ставки. Сходження посівів кукурудзи та сої також було незадовільним – спостерігаються значні втрати.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Значна кількість фермерських ділянок в Іллінойсі й досі залишаються вкриті водою внаслідок сильних опадів; на багатьох площах і досі неможливо проводити посівну.

«Посеред більшості полів утворилися великі ставки», – пише Карен Браун.

Читайте: Посуха і спека в Україні поставили під загрозу урожай овочів

На частині сільгосптериторій вдалося посадити кукурудзу та сою, проте, за словами Карен Браун, сходження було «досить поганим», «багато сумарних втрат».

«Ці культури в багатьох місцях відстають на 1,5+ місяці. Це буде найбільшою перешкодою», – пише Карен.

Невтомна оглядачка об’їхала багато регіонів і мала можливість порівняти стан посівів у різних штатах. Наступну світлину зроблено також у штаті Іллінойс, Карен пише, що це найкраще поле в регіоні, проте таке явище дуже рідкісне.

Landlord раніше повідомляв про те, що посівна сої у США проходить з величезними труднощами. Якщо минулого року культуру було засіяно ще наприкінці квітня, то цьогоріч через сильні опади американські фермери не змогли засіяти поля досі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також