Новини    09 серпня 2022 16:03

Покупець у Лівані відмовився від української кукурудзи з першого судна

Причина — затримка термінів постачання, що становила понад 5 місяців

Згідно з інформацією, наданою відправником українського зерна на борту Razoni, покупець в Лівані відмовився приймати вантаж через затримки термінів постачання (понад 5 місяців). Про це повідомляє пресслужба Посольства України у Лівані.

Наразі вантажовідправник шукає інший варіант, аби розвантажити кукурудзу або в Лівані/Тріполі, або в будь-яку іншу країну/порт.

Перший караван суден з українським збіжжям 5 серпня вирушив із портів Одеської області.

Раніше завантажене українською кукурудзою судно RAZONI дісталося берегів Туреччини та стало на якір перед входом у Босфор.

Нагадаємо, адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер заявила, що Україна та США працюють над “планом Б” відносно експорту українського зерна з країни після нападу росії на Одеський порт.

Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням суду Тріполі (Ліван) зняти арешт із сирійського судна Laodecia, яке перевозить крадену рф українську сільськогосподарську продукцію. Попри надані докази, суд не взяв до уваги позицію компетентних органів України.

Стало відомо, що болгарські виробники зерна протестують проти дешевого імпорту з України. Вони вирішили перекрити дороги та наземні пункти пропуску.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...