Новини / Рослинництво     02 січня 2019 11:53

Податок на пестициди – французькі фермери втратять 100 млн доходу

У Франції з 1 січня підвищили податок на використання ЗЗР, які забруднюють навколишнє середовище. Фермери піддають різкій критиці рішення парламенту, заявляючи, що за таких умов їхні щорічні витрати на виробництво сільгосппродукції зростуть на 100 млн євро.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Незважаючи на протести, які минулого тижня провів Французький союз фермерів (FNSEA), уряд Франції не взяв до уваги аргументи сільгоспвиробників і постановив збільшити податок на пестициди.

Читайте: Хто орендуватиме польові дороги та лісосмуги – запрацював новий закон

Таке рішення призведе до додаткових витрат на ячмінь в розмірі 21 євро за гектар; на пшеницю –  до 24 євро за гектар. Французькі асоціації виробників пшениці, кукурудзи, буряків і олійних культур оцінюють додаткові щорічні витрати для фермерів приблизно в 100 млн євро.

Французькі аграрії вважають таке оподаткування без реальних альтернатив захисту культур величезною помилкою. FNSEA підкреслює, що за жодних обставин новий податок не полегшить екологічної ситуації.

Landlord раніше повідомляв про те, що відмова від пестицидів коштуватиме Франції 5 млрд євро. Таку суму французький уряд збирається виділити з бюджету на реалізацію проекту Ecophyto.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також