Новини     7 місяців тому

Платники земельного податку Буковини у січні-квітні збільшили відрахування на 3 млн грн


У січні-квітні 2018 року платники земельного податку спрямували у місцеві бюджети Буковини 87,4 млн грн. Про це повідомив очільник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

«Ця сума плати за землю надійшла до місцевих скарбничок регіону від землекористувачів та власників землі впродовж січня-квітня 2018 року, та перевищила показник минулого року на 3,2 млн грн», – повідомляє пре-служба Чернівецької облдержадміністрації.

Зокрема, юридичні особи – платники земельного податку збагатили казну майже на 67,7 млн грн, фізичні особи сплатили 19,7 млн грн податку.

Плата за землю справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.

Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, а також площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Плата за землю є місцевим податком та у повному обсязі зараховується до міських, сільських та селищних бюджетів. Відповідно, розпоряджатися цими коштами громади можуть на власний розсуд, спрямовуючи їх розвиток соціальної інфраструктури.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також

Вас зацікавить