Новини    07 грудня 2020 21:42

Пішов з життя Алі Булут, віце-президент Турецько-Української Бізнес Ассоціаціі

Причиною смерті відомого бізнесмена і суспільного діяча у стамбульській лікарні став COVID-19, яким Алі Булут заразився на Херсонщині

Сьогодні, 7 грудня, обірвалось життя відомого в Україні і особливо на Херсонщині бізнесмена і суспільного діяча Алі Булута, віце-президента Міжнародної Турецько-Української Бізнес Ассоціаціі (TUID), постійного представника TUID у Херсонській області. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив херсонський політик і бізнесмен, депутат Херсонської міської ради VII скликання Віталій Богданов.

За його словами, Алі Булут був інфікований під час нещодавнього перебування у Херсонській області, спочатку лікувався в Україні, а згодом його було перевезено у лікарню на батьківщину.

«У це важко повірити, але сьогодні вранці в лікарні Стамбула пішов з життя великий друг Херсонщини – Ali Bulut. Алі підхопив Covid в Херсоні, пізніше його перевезли до Туреччини. Алі – дуже привітний, світла людина … був: (((», – написав Віталій Богданов у своєму повідомленні.

Алі Булут запам’ятався, насамперед, як переконаний прибічник розвитку україно-турецьких торгівельних відносин і неодноразово висловлював позицію щодо розширення постачання української сільськогосподарської продукції у Туреччину.

Landlord висловлює співчуття близьким і друзям померлого.

Фото: Facebook

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...