Новини    08 травня 2018 14:53

Підтверджено захворювання свиней на АЧС в Одеській області


У сільськогосподарському виробничому кооперативі «Новосільське» у селі Новосільське Ренінського району, Одеської області 5 квітня було зареєстровано захворювання та загибель свиней. Повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз – африканська чума свиней», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі заявили, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 05.05.2018 проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ренінській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», – додали в прес-службі.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...