Новини / Інвестиції     01 листопада 2022 11:19

Підприємство з Дніпропетровщини отримало перший грант на теплиці за програмою єРобота


Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало перший наказ щодо надання гранту в рамках урядової програми “єРобота” зі створення або розвитку теплиць. Учасником проєкту стало агропідприємство із Дніпропетровщини, сума погодженого гранту становить 7 млн грн, площа на якій зводитиметься теплиця складає 1,6 га.

Про це повідомили у пресслужбі Мінагрополітики України.

Нагадаємо, що за умовами програми, гранти надаються на будівництво однієї модульної теплиці орієнтовною площею 2 га (від 1,6 до 2,4 га) відповідно до типового проєкту. Кількість створених робочих місць має бути не менше 14 на 1 га. Заявка на створення теплиць повинна містити проєкт модульної теплиці.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відповідно до пункту 4 порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, що затверджений постановою КМУ від 21.06.2922 № 738, гранти надаються для будівництва модульної теплиці відповідно до типового проєкту. Типовий проєкт модульної теплиці затверджений наказом Мінагрополітики від 06 липня 2022 № 428, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Гранти надаються за умови співфінансування з отримувачем у такому співвідношенні для першої 1000 заявок: не більше 70 % (але не більше 7 млн грн) вартості проєкту будівництва модульної теплиці — коштами грантів, не менше 30 % — коштом отримувача (власних або кредитних). Для всіх наступних заявок коштами грантів — не більше 50 % (але не більше 5 млн грн) вартості проєкту будівництва модульної теплиці, коштом отримувача (власних або кредитних) — не менше 50 %.

Кошти отримує лише один отримувач з урахуванням пов’язаних із ним осіб. Термін реалізації проєктів не має перевищувати 12 місяців із дня відкриття рахунку в банку.

Читайте також: У Румунії запрацювали перші вертикальні теплиці.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також