Новини / Ринок землі     25 травня 2018 13:14

Під час земельного аукціону на Херсонщині стартова ціна ділянки зросла вп’ятеро


Під час аукціону суттєво зросли відсоткові ставки за оренду  6 земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Зокрема, за оренду трохи більше ніж 6,1 га ріллі учасник торгів запропонував 45,03 % від нормативної грошової оцінки землі – уп’ятеро більше за стартовий. Таким чином, розмір річної орендної плати зріс у 5,6 разів. Про це повідомляють у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Всі ділянки розташовані в адмінмежах Підстепненської сільської ради Олешківського району Херсонської області.

«Земельний масив площею понад 23,4 га віддали в оренду під майже 31% від нормативної грошової оцінки. За неї переможець торгів сплачуватиме понад 76 тис. грн орендної плати щороку. Це майже на 56,4 тис. більше за її стартовий розмір. На земельну ділянку площею 12,4 га за результатами торгів було встановлено 25,44 % річних – втричі більше від стартового. За право оренди ділянки аграрій щороку сплачуватиме до місцевого бюджету Херсонщини понад 27 тис. гривень», – йдеться у повідомленні.

Також, за ділянку площею 5,7 га сплачуватимуть 23,6 % річних, що становить понад 14 тис. гривень. А за майже 12 га – 20,4 % або понад 25 тис. гривень.

«Загальна площа переданої в оренду землі склала майже 71,5 га, а  середня відсоткова ставка – 27,05%. В сумі до місцевих бюджетів Херсонщини щороку надходитиме більш ніж 177,2 тис. гривень», – кажуть у Держгеокадастрі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також