Новини / Ринок землі     29 травня 2018 16:12

Під час аукціону на Полтавщині вартість оренди земельної ділянки зросла до 181%


На Полтавщині під час аукціону вартість оренди земельної ділянки зросла до 181% від нормативної грошової оцінки. Про це повідомили в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

«На земельних торгах, організованих та проведених 14-17 та 18 травня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території  Диканського, Лохвицького, Полтавського, Новосанжарського та Гребінківського районів Полтавської області», – йдеться у повідомленні.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 316 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 35,6 га, та 51,5 га на території Супротивнобалківської сільської ради Новосанжарського району та Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 181% та 65% від нормативної грошової оцінки відповідно», – заявили в Держгеокадастрі.

Та додали, що в результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Диканського, Лохвицького, Полтавського, Новосанжарського та Гребінківського районів Полтавської області щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 3,7 млн грн, тобто 181,12%, 65,40%,  58,24% та 56,76 %, від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також