Новини / Фінанси     20 березня 2019 12:01

Перші партії ранньої капусти з Узбекистану продають за ціною 30 грн/кг

В Україну надійшли перші партії ранньої капусти з Узбекистану. Вона виявилася найдешевшою серед усієї імпортованої ранньої капусти на українському ринку: 30–31 грн/кг.

Про це повідомляє Інфо-Шувар.

Також на українському ринку сьогодні продається капуста з Албанії за ціною 37–42 грн/кг залежно від якості. Учасники ринку повідомляють, що найближчими днями розпочнуться продажі капусти з Македонії. Перші комерційні партії ранньої капусти від українських виробників очікують на початку квітня.

Читайте: Як за 5 років змінилися ціни на продукти харчування – Олексій Дорошенко

За останні 3 роки імпорт ранньої капусти в Україну зменшується, оскільки українські аграрії намагаються самі розпочинати сезон цієї продукції раніше, «коли ціни ще доволі високі», – відзначила керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман.

Аналітики наводять дані, що 20 березня минулого року ціна на ранню капусту в Україні була на 14% вищою порівняно з цьогорічною і становила 27–35 грн/кг.

Landlord раніше повідомляв про те, що ажіотажний попит на капусту дозволяє виробникам підвищувати ціни, тож сьогодні вартість зібраної восени капусти втричі більша, ніж минулого року.

Читайте також