Новини / Фінанси     20 березня 2019 12:01

Перші партії ранньої капусти з Узбекистану продають за ціною 30 грн/кг

В Україну надійшли перші партії ранньої капусти з Узбекистану. Вона виявилася найдешевшою серед усієї імпортованої ранньої капусти на українському ринку: 30–31 грн/кг.

Про це повідомляє Інфо-Шувар.

Також на українському ринку сьогодні продається капуста з Албанії за ціною 37–42 грн/кг залежно від якості. Учасники ринку повідомляють, що найближчими днями розпочнуться продажі капусти з Македонії. Перші комерційні партії ранньої капусти від українських виробників очікують на початку квітня.

Читайте: Як за 5 років змінилися ціни на продукти харчування – Олексій Дорошенко

За останні 3 роки імпорт ранньої капусти в Україну зменшується, оскільки українські аграрії намагаються самі розпочинати сезон цієї продукції раніше, «коли ціни ще доволі високі», – відзначила керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман.

Аналітики наводять дані, що 20 березня минулого року ціна на ранню капусту в Україні була на 14% вищою порівняно з цьогорічною і становила 27–35 грн/кг.

Landlord раніше повідомляв про те, що ажіотажний попит на капусту дозволяє виробникам підвищувати ціни, тож сьогодні вартість зібраної восени капусти втричі більша, ніж минулого року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також