Новини / Інвестиції     13 жовтня 2020 17:15

Партнерство успіху: як Баришівська зернова компанія впроваджує енергоощадні технології

Побачити успіх на власні очі: члени правління Crédit Agricole Bank відвідали потужності Пирятинського елеватора

Інновації відділення «Пирятинський елеватор» вже неодноразово привертали увагу експертного середовища України. Зокрема, минулого року підрозділ приймав всеукраїнський практикум «Ефективний елеватор — прибутковий бізнес», який зібрав представників зернових господарств з України.

Цього ж разу Пирятинський елеватор відвідали давні партнери Баришівської зернової компанії Grain Alliance — члени правління Crédit Agricole Bank. Так, до відділення завітали заступниця голови правління з питань корпоративного бізнесу Лариса Бондарєва і член правління з питань ризиків Ханс Ферм. Гості підприємства особливо зацікавилися застосуванням у підрозділі енергоощадних технологій — зерносушаркою, яка працює на альтернативному пальному.

«Завжди приємно відвідувати виробничі потужності «Баришівської зернової компанії». Кожен раз, зустрічаючись із менеджментом і командою компанії, ми бачимо, що підприємство наполегливо йде вперед: видно правильне інвестування, добре, що попереду ще більше планів на розвиток. Тобто компанія не стоїть на місці, керівництво думає над кожним кроком уперед. І для нас, банкірів, це надзвичайно важливий фактор, на якому базується наша довіра», — зауважила Лариса Бондарєва.

Читайте: Чому агро займає 50% кредитного портфелю Креді Агріколь Банку

На сьогодні у відділенні «Пирятинський елеватор» «Баришівської зернової компанії» з використанням альтернативного пального оброблено вже понад 36 000 т збіжжя. Як говорить віцепрезидент, комерційний директор «Баришівської зернової компанії» ТаірМусаєв, традиційно компанія відкрита для всіх, хто хоче спільно розвивати агрогалузь в Україні.

«Баришівська зернова компанія» приділяє значну увагу відкритій та щирій співпраці з нашими партнерами в Україні та за кордоном. Так, сьогодні ми працюємо з трьома провідними світовими банками, і ця робота дає свої плоди. Увесь розвиток і поступ, який був у компанії за ці 20 років, стали можливими завдяки нашим фінансовим партнерам. Ми не підводимо наших друзів, виконуємо всі взяті зобов’язання і сподіваємося на подальшу співпрацю на благо компанії та всієї України», — наголосив Таір Мусаєв.

Наприкінці 2019 року «Баришівська зернова компанія» отримала кредит у 10 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. Частиною цієї інвестиційної програми стало придбання і встановлення нової сушарки з теплогенератором, які працюють на альтернативному пальному. Ще у 2017 році на Пирятинському елеваторі успішно випробували як джерело теплоенергії відходи зернообробки. Сьогодні новопридбаний сушильний комплекс працює виключно на цьому виді пального.

Нагадаємо, що вже  стартував 1 ВИПУСК #ЯБерегиня

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також