Новини    04 червня 2018 15:14

Panasonic тестує робота для збору томатів (відео)


В Японії компанія Panasonic перейшла до випробувань машини для зборки врожаю томатів. Про це повідомляють на порталі Robotrends.

За інформацією сайту, перевага цього робота для автоматичного збирання томатів перед людиною, полягає в тому, що робот практично не плутає стиглі та нестиглі плоди.

«Машина здатна функціонувати без підзарядки до 10 годин, продовжуючи працювати навіть після заходу сонця, – в цьому випадку використовуються вбудовані світлодіодні світильники», – йдеться у повідомленні.

Проте, робот, створений в Panasonic, поступається людині за швидкістю збирання плодів – на кожен томат робот витрачає 6 секунд, тоді як людині досить 2-3 секунди.

«При створенні роботів для збору соковитих плодів, розробникам доводиться вирішувати безліч завдань. Одне з найбільш складних – оцінка стиглості плоду, щоб не збирати ще недозрілі плоди. Цим займається система миттєвої відеоаналітики. Інше непросте завдання – плоди потрібно зривати, не пошкоджуючи їх, що у випадку м’яких соковитих плодів зробити не так вже й легко. Як правило, в хід йде, так звана, софтроботіка – захват, який створюється завдяки розрідженому повітрю, або гумові прилади», – повідомляє видання.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...