Новини / Технології     19 січня 2020 15:02

Пакети без поліетилену: інновація української компанії

Пакети з біополімеру, які розкладаються і не шкодять довкіллю, тепер виробляють і в Україні. Випуск їх першою опанувала корпорація "Біосфера".

Про інноваційну продукцію української компанії повідомляє delo.ua.

Нові пакети для сміття від компанії “Біосфера” мають назву Go Green. Пакети на 100% розкладаються за півроку та перетворюються на компост за спеціальних умов.  Компостування відбувається, коли пакет потрапляє у побутий або промисловий компостер.

Поліетилен для  випуску нових екологічних пакетів не використовується. Ця продукція компанії відповідає євростандарту EN13432.

Як зазначають у компанії, пакеті виготовляються з біополімеру, а він більше ніж на 40% складається з модифікованого крохмалю, продуктів переробки тростини. До складу пакетів також входять пластики з вуглеводневої сировини, яка має здатність повністю розкладатися.

Читайте: Біогазовий комплекс на Вінниччині може забезпечити електрикою 35 тисяч сімей

Нові пакети частина товарів Go Green торговельної марки “Фрекен БОК” Їх представлять покупцям у двох розмірах: стандартні (50*55 см, товщина плівки — 15 мкм) та із затяжками (51*51 см, товщина — 18 мкм). Лояльні до довкілля пакети придатні до використання 18 місяців при дотриманні умов зберігання. У продаж пакети надійдуть вже 20 січня.

Як писав раніше Landlord, Львів відмовляється від поліетиленових пакетів.

Читайте також