Новини    19 червня 2018 18:12

«ОТП Лізинг» залучив $17 млн для фінансування аграріїв


19 червня провідний банк розвитку Німеччини KfW за дорученням німецького уряду підписав угоду з «ОТП Лізинг» про надання субординованого кредиту $17 млн на 7 років. Про це повідомила прес-служба Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

«Субординований кредит був наданий в рамках програми «Агрофінансування». Це перший субординований кредит в Україні, наданий лізинговій компанії», – йдеться у повідомленні.

«ОТП Лізинг» отримує $17 млн на 7 років з виплатою в кінці строку. Отриманий кредит дозволить видати українським компаніям в цьому році $180 млн замість запланованих $100 млн.

«Для ОТП Лізинг це реальне збільшення капіталу. Кредит дозволить нам забезпечити роботу з малим та середнім бізнесом і ще більше збільшить нашу долю на ринку лізингу, яка на сьогодні складає близько 40-45%», – наголошує генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

KfW – це провідний банк розвитку Німеччини для внутрішньої економіки та для країн, що розвиваються та знаходяться в процесі трансформації. 80% капіталу KfW належить німецькому Федеральному Уряду та 20% Федеральним землям. З активами у понад 472 млрд євро станом на кінець 2017 року KfW належить до найбільших банків Європи.

ТОВ «ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює у всіх сегментах ринку з провідними виробниками техніки, спецтехніки та автотранспорту, надаючи послуги лізингу. На червень 2018 року у компанії 700 клієнтів (юр. особи) і лізинговий портфель 5,2 млрд грн. Планується його збільшення до 6,5 млрд грн на кінець 2018 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...