Новини    30 серпня 2018 12:11

Оновити потужності ДП «Укрспирт» допоможе компанія з Китаю?


Допомогу у модернізації виробничих майданчиків ДП «Укрспирт» запропонувала китайська компанія Beijing huafu engineering., Ltd. Про це повідомляє прес-служба ДП на сторінці «Укрспирту» у Facebook.

Відомо, що компанія з Китаю спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудування та переробної галузі.

Згідно повідомленню, представники Beijing huafu engineering., Ltd вже відвідали Червонослобідське МПД (Київська область), де виробляють спирт найвищої якості, відомий як «Пшенична сльоза».

Після зустрічі представників китайської компанії з керівництвом ДП «Укрспирт», було прийняте рішення обмінятися технічними протоколами для підготовки виїзду фахівців з технічних питань на Сторонибабське МПД (Львівська область), що має відбутися за 10 днів.

За словами т.в.о. директора «Укрспирту» Юрія Лучечка, «це може бути пілотний проект, який в подальшому допоможе технологічно перезавантажити всю спиртову галузь».

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, у липні цього року керівництво «Укрспирту» вже проводило зустріч з представниками цієї компанії. Тоді інвестори проявили зацікавленість до вітчизняної спиртової  промисловості.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...