Новини    13 липня 2018 09:05

Інвестори з Китаю проявили зацікавленість до  вітчизняної спиртової  промисловості


Представники ДП «Укрспирт»  виступили з презентацією інвестиційного плану розвитку галузі та   про механізми фінансової участі  у процесах інвестування, а також про потенційні перспективи такої співпраці представникам компанії BEIJING HUAFU ENGINEERING., LTD , яка спеціалізується на машинобудівництві та переробних галузях та інвестиційний фонд GREEN BOND Investment. Про це повідомляє прес-служба «Укрспирту».

Зазначається, що Китайські інвестори  проявили зацікавленість до  вітчизняної спиртової  промисловості.

«Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок – може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовху розбудові інвестиційного ринку України», – йдеться у повідомленні.

Згідно повідомленню, у 2018 році ДП «Укрспирт» потребує 300 млн. грн. інвестицій для модернізації виробничих потужностей. Знос основних засобів складає 75 % ,  до арешту рахунків підприємству вдалося інвестувати в переобладнання виробництва близько 65 млн. грн.

«Завдяки чому з’явилася можливість забезпечення виконання експортних контрактів до Польщі, Туреччини, Німеччини,  налагодити  випуск нових видів товарної продукції для парфумерної галузі та біопалива власної марки», – додали в ДП «Укрспирт».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...