Новини    23 липня 2018 14:17

Омелян: Перевізники зерна вантажівками мають дотримуватись обмеження у 40 тонн


Перевізники зерна та іншої продукції, яку везуть у чорноморські порти, мають жорстко дотримуватися обмеження навантаження у 40 тонн або використовувати альтернативні шляхи – залізницю і річковий транспорт». Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час міжвідомчої наради з питань забезпечення вантажовідправників вантажними вагонами відповідно до планів перевезень, передає прес-служба Мінінфраструктури.

Міністр також зазначив, що контроль за рухом вантажного автотранспорту на дорогах буде посилюватися.

Учасники наради обговорили проблемні питання, із якими стикаються вантажовідправники під час роботи з Укрзалізницею, та шляхи їх вирішення.

Володимир Омелян каже, що Міністерство інфраструктури отримує численні скарги від вантажовідправників щодо незадовільної роботи Укрзалізниці.

«Я не хочу критикувати Укрзалізницю, я вважаю, що компанія має шанс для розвитку і повинна розвиватися далі, але у нас і досі є ряд гострих проблем і питань: з подачею вагонів, експлуатаційними показниками, з тягою.  Так, вони менш гострі, ніж минулого року, але вони досі є і необхідно їх вирішувати. Необхідно забезпечити підприємства України якісним сервісом перевезення вантажів залізничним транспортом. Другий момент – є падіння обсягів перевезень. Воно може бути зумовлено багатьма факторами: як зовнішніми, так і внутрішніми. Але з падінням перевезень Укрзалізницею збільшується перевезення автомобільним транспортом на 15%. Для мене це чіткий єдиний показник, що вантаж тікає на автомобільний транспорт. Це неприйнятно, оскільки культури дотримання вагових норм немає і ми фактично зараз вбиваємо ті дороги, які ремонтуємо», – зауважив Володимир Омелян.

Щодо системи автоматичного розподілення вагонів Міністр інфраструктури зазначив, що під час минулорічного запуску системи проект був відверто недопрацьований.

«Я запрошую представників бізнесу активно долучитися та включитися до вироблення нового бачення проекту системи автоматичного розподілення вагонів», – додав він.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...