Новини / Логістика     01 лютого 2019 08:59

Омелян обіцяє вирішити проблему логістики за 50 млрд грн

Цього року бюджет Державного дорожнього фонду становитиме 50 млрд грн. Кошти виділятимуть, передусім, на ремонт доріг стратегічного значення, зведення трас для транснаціонального коридору GO Highway, який з’єднає українські та балтійські порти, та запуск проекту з автоматичного зважування вантажівок біля в’їзду до столиці – Weight-in-motion.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Серед найважливіших дорожніх проектів 2019-го мають стати ремонт траси Запоріжжя – Маріуполь та Миколаїв – Кропивницький. За словами очільника Мінінфраструктури Володимира Омеляна, цього року необхідно зберегти позитивну тенденцію відновлення доріг та наростити обсяги будівництва нових транспортних коридорів.

Також запланований ремонт траси Н31 Дніпро – Решетилівка, М 15 Одеса – Рені, Р15 Мерефа – Павлоград та Північний об’їзд до Рівного.

ЧитайтеВільне ціноутворення та підвищення безпеки – у Парламент внесли закон про залізничний транспорт

На будівництво міжнародного коридору GO Highway окремо заклали 4 млрд грн., наголосив Славомір Новак, керівник «Укравтодору».

Крім того, в «Укравтодорі» обіцяють завершити будівництво моста через Хаджибейський лиман на Одещині. Проект заморозили ще 2008-го. Крім моста відновлять будівництво 9 інших незавершених об’єктів по всій Україні, пише «Дзеркало тижня».

Як раніше повідомляв Landlord, Укрзалізниця розробляє розробляє проект UZ Air Guard, який передбачає запровадження контролю рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. Відеоспостереження з повітря вестиметься на 68 полігонах, на яких відбувається майже 95% крадіжок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також