Новини / Інтерв'ю     03 листопада 2020 13:19

Олена Покотилова: Я прикипіла серцем до агро!

Впевненість у своїх силах і прагнення нового — як Олена Покотилова докорінно змінила напрям діяльності та опанувала аграрну сферу

Олена Покотилова народилася у Херсоні, навчалася, а потім працювала у Києві, й зовсім не в агросекторі. Вона створювала нові продукти, рекламу, тому маркетинг був невід’ємною частиною її життя.
Але на певному етапі почала прагнути чогось нового. Хоча тоді й не підозрювала, що новим напрямом для неї стане аграрний бізнес.

Та одного разу Олену запросили проконсультувати сільськогосподарське підприємство. Крок за кроком вона спостерігала за новою сферою, знайомилася із землею, з людьми. Так і прикипіла серцем до агро.

«Адже із землею все не так легко, як може здатися. Коли ти просто на неї дивишся і робиш гарні фото, скажімо, на фоні квітучого соняшника, це дуже красиво. Але коли ти вже сієш власне насіння та бачиш, як воно зростає, як зеленіє, наливається, — це вже зовсім інші відчуття», — стверджує Олена.

Наразі вона стала керівницею господарства «Лан-Агро» та за сумісництвом — головним агрономом. І за словами Олени, це надзвичайно цікаво.

«Дуже романтично прокидатися о 5 чи 6 ранку, відкривати бак обприскувача, носити ці красиві каністри… Це дійсно дуже цікаво, коли багато чоловіків стоять поруч і дивуються, мовляв: «Жінко, що ж ти тут робиш?» Тридцять три рази перепитають: «А ви впевнені в тому, що робите? Так, я впевнена!» — усміхається вона.

Рецепт успіху Олени Покотилової дуже простий — треба насамперед бути закоханою у свою справу, у те, що робиш. І найкращим підтвердженням правильності обраного шляху для керівниці «Лан-Агро» є те, що її чотирирічний син так само захопився аграрною справою.

«Мій агробізнес — це найбільше та найяскравіше враження у його житті. Він із задоволенням їздить зі мною на комбайні та тракторі й був дуже засмучений, коли поїхав до бабусі на море, а я збирала пшеницю без нього. Доходило до того, що я навмисне притримала збирання соняшника, щоб він встигнув взяти участь у жнивах», — розповідає героїня.

Наразі Олена Покотилова планує переходити на новий етап розвитку агробізнесу — від вирощування сировини до виробництва готової продукції — та працювати на експортних ринках.

«Буду використовувати базові знання економіста-міжнародника і виходити на співпрацю із зарубіжними країнами та цікавими людьми», — каже Олена.

Читайте: ексклюзивне інтерв’ю з Оленою Покотиловою, героїнею другого сезону #ЯБерегиня.

Читайте також