Новини    17 березня 2022 20:08

Російські окупанти викрали з птахофабрики вантажівки з написами “Квочка”

Громадян закликають бути обережними, оскільки російські військові можуть використовувати ці автівки для перевезення особового складу агресора чи вчинення провокацій

Російську окупанти з птахофабрики “Чорнобаївська” вкрали вантажні автомобілі з написами “Квочка”.  Про це повідомляє Ukrlandfarming.

Окупанти можуть використовувати для вчинення злочинів автомобілі з такими номерними знаками: АА9508ОО, КА2368СВ, КА2643ЕХ, АА958700, АА8971РР, АА9155ХС.

Громадян закликають бути обережними, оскільки російські військові можуть використовувати ці автівки для перевезення особового складу агресора чи вчинення провокацій.

Агрохолдинг “Авангард” просить усіх, хто побачить брендовані автомобілі “Квочка” з зазначеними номерами бути вкрай обережними і повідомляти про пересування цих вантажівок територією України правоохоронні органи.

Найбільша в Європі птахофабрика “Чорнобаївська” у Херсонській області через воєнні дії з боку РФ залишилася без можливості годувати птицю, підвозити працівників до робочих місць та вивозити готову продукцію, що загрожує вимиранням та подальшою екологічною катастрофою. Птахофабрика повністю знеструмлена, а виробництво повністю зупинено. Частину готової продукції і курей попри обстріли вдалося роздати місцевому населенню, але більша частина з 3 млн птахів гине через неможливість її годування.

Раніше Landlord повідомляв, що російські окупанти захопили частину техніки компанії HarvEast.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...