Новини    30 березня 2022 15:23

Окупанти б’ють по сільськогосптехніці. Куди звертатися

Про знищену окупантами сільгосптехніку необхідно інформувати правоохоронні органи

На тимчасово окупованих територіях України відбувається захват та знищення російськими окупантами сільськогосподарської техніки.

На даний час ще не розроблено чіткого алгоритму повернення втраченої сільськогосподарської техніки з окупованих територій в умовах воєнного стану.

Тому  сільгосптоваровиробникам  пропонують звертатися до правоохоронних органів за телефоном 102 для фіксації звернень (заяв) щодо втраченої техніки, повідомили в Запорізькій обласній державній адміністрації.

Систематичні випадки таких дій також зафіксовано в Броварському районі (Київська область), Мелітопольському районі (Запорізька область), Прилуцькому, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах (Чернігівська область). В низці районів Херсонської та Харківської областей.

Також сільськогосподарська техніка масово реквізується загарбниками для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та для використання в якості тягачів для бронетехніки. До цих робіт примусово залучається місцеве населення в окупованих населених пунктах.

Читайте також: Сільгоспземлі перевірять на наявність мін та ворожої техніки

Ліана Мелковська

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...