Новини / Фінанси     13 лютого 2020 12:43

OKKO Group профінансував аграріїв на 1 млрд гривень

За 2019 рік холдинг OKKO Group надав сільськогосподарським виробникам понад 1 мільярд гривень матеріально-технічними ресурсами в рамках своєї форвардної програми з підтримки АПК. Це на 20% більше, ніж за попередній рік. Загальна вартість заявок за три повноцінні сезони напряму досягла 5 мільярдів гривень.

«Суть форвардних угод полягає в тому, що ми надаємо аграріям пальне, мінеральні добрива, природний газ, інші товари чи пряме фінансування авансом, а розрахунок за них отримуємо сільськогосподарською продукцією, – пояснює генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко. – У 2020 році ми маємо намір також надавати послуги зі зберігання, сушіння зернових культур на власних потужностях, організувати власну переробку олійних культур».

Генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко.

Форвардні програми агронапряму OKKO Group завдяки гнучким фінансовим умовам, оперативності ухвалення рішень та мінімум бюрократії щороку приваблюють дедалі більше клієнтів. Зокрема, торік від аграріїв надійшло близько 400 звернень. Учасниками форвардної програми, як правило, є дрібні та середні господарства з угіддями від 500 до 30 тисяч гектарів. Експрес-аналіз потенційної угоди експерти ОККО здійснюють упродовж 1-2 днів, для оформлення форвардного контракту достатньо тижня.

Читайте: Ефективна технологія вирощування ріпаку та пшениці від господарства Перше травня

За 2019 рік OKKO Group реалізувала майже 1 мільйон тонн сільськогосподарської продукції. Понад 70% реалізовано за прямими експортними контрактами, решту продано на внутрішньому ринку. Основне місце у збутовій корзині посідають культури зернової групи – пшениця й кукурудза, у меншій мірі – олійні.

З метою максимально зручного забезпечення аграріїв мінеральними добривами холдинг облаштував три склади – у Вінницькій, Хмельницькій та Рівненській областях. Упродовж 2018-2019 років в OKKO Group створено власний парк автомобілів-зерновозів, інвестувавши в цей проект понад 100 мільйонів гривень. Сьогодні у ньому налічується уже 45 транспортних одиниць. Парк обслуговує, як власні потреби холдингу, так і зовнішніх клієнтів.

Нагадаємо, раніше  Lanlord розповідав, як можна вигідно продати кукурудзу.

Читайте також