23 червня антимонопольний комітет України дозволив ТОВ “Агро-Ормс” (Старокостянтинів Хмельницької області), що входить до складу A’SPIK Group, придбати ТОВ “Юкрейніан Шугар Компані” (Первомайське Миколаївської області), дочірню компанію великого міжнародного виробника продуктів харчування ED&F Man.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Довідка. Холдинг A’SPIK Group спеціалізується на виробництві цукру, вирощуванні цукрових буряків, зернових культур, сої, кукурудзи, а також тваринництві.
У джерелі повідомляється, що у 2018 році підприємство було найбільшим цукровим заводом в Україні з потужністю переробки цукрового буряку до 6 тис. тонн/добу. Наразі роботу підприємства зупинено.
Нагадаємо, Британія дозволила використання неонікотиноїдів для цукрових буряків.
Європейська Рада закликає росію негайно припинити знищення сільськогосподарських об’єктів та вивіз зернових, а також розблокувати Чорне море, зокрема Одеський порт.
Марковська Катерина
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!