Новини / Технології     06 лютого 2019 13:05

Однорідний клімат і захист від шкідників: нова концепція теплиць

На цьогорічній міжнародній виставці Sival компанія CMF Groupe представила нову, напівзакриту, концепцію парників, яка дає можливість обмежити вплив шкідників і створити в теплиці більш однорідний клімат.

Про це повідомляє HortiDaily.

Теплиці GreenPush BioActive обладнані сітками від комах на даху та вікнах. Постійний потік повітря в теплиці створює надлишковий тиск, що унеможливлює потрапляння комах всередину і тим самим створює сприятливі умови для IPM (Integrated Pest Management, «інтегроване управління шкідниками»).

ЧитайтеАвтоматизація в теплиці – 25-річний досвід вирощування салату

Повітря, яке заходить до теплиці, контролюється високотехнологічною системою управління кліматом, що забезпечує додатковий контроль парникового повітря.

Температура, вологість і рівень CO2 легко оптимізуються за допомогою додаткових інструментів для контролю клімату:

  • повітря зневоднюється до того, як воно потрапляє в теплицю, що забезпечує можливість його повторного використання та створення однорідного, сприятливого для культур клімату;
  • оптимальні умови опалення та ефективне використання енергії;
  • використання охолоджувальних прокладок – для зниження температури повітря, що потрапляє в теплицю ззовні.

GreenPush BioActiv оснащені овальними трубами. Концепція стосується як скляних, так і фольгових теплиць. Більша ширина і більший об’єм дають кращий контроль вологості і температури в теплиці, водночас кількість тіні значно менша завдяки більшій відстані між опорами.

GreenPush BioActiv можуть бути адаптовані до всіх кліматичних умов для виробництва високоякісних безпечних овочів шляхом зменшення або навіть усунення хімічних продуктів.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Китаї у гігантських енергозбережних теплицях вирощують виноград і черешні. Урожайність – майже у 2,5 разу більша, ніж в Україні: 2300 кг з 1000 кв. м для винограду і 1500 кг з 1 000 кв. м для черешні якості класу А.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також