Новини    09 жовтня 2021 12:00

Одеський завод “Оріон” продали за 27 млн грн

Стартова ціна заводу складала 10 мільйонів гривень.

Власником заводу площею в 18 тисяч квадратних метрів став одеський підприємець Ігор Кривописький. Згідно з єдиним реєстром юридичних осіб, він займається ремонтом автомобілів.

Покупець запропонував за  недобудовані корпуси заводу 27 мільйонів 151 тисячу гривень. Стартова ціна заводу складала 10 мільйонів гривень.

Якщо Кривописький відмовиться від угоди – і тоді право купити завод прийде до наступного учасника аукціону – хлібзавода “Нова справа” бізнесмена Михайла Когана.

Завод “Оріон” за радянських часів був одним з найбільших в Радянському Союзі виробників компресорів для холодильних установок і суміжного обладнання. В кінці 80-х завод випускав близько 70 тисяч компрессоов в місяць, в його штаті було близько 2000 працівників. Власне, для розширення виробництва і почали будівництво нових корпусів на Житомирській, але до кінця його так і не довели.

В 90-ті завод був зруйнований. Виробництво по суті припинилося вже до 2000 року, в 2014-му в штаті підприємства числилося 17 осіб, а основним видом діяльності заводу стала здача в оренду нерухомості.

Landlord раніше повідомляв, що ​завод “Одесавинпром” пустили з молотка за 234 млн грн.

Джерело: Ділова Одеса

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...