Новини / Техніка     01 березня 2018 17:50

Обійти держпідтримку: дилери техніки європейського виробництва збільшують асортимент лізингових програм


Який асортимент представлений у Вас на виставці? Чи є якісь новинки та на кого вони розраховані?

Ця виставка не є профільною для нас. А ми тут, тому що це одна з можливостей побачити клієнтів, поспілкуватися з ними. Стосовно новинок, що тут представлені, то минулого року ми почали співпрацювати з «MASCAR» – це італійські виробники пропашних сівалок, прес-підбирачів. У цьому році розширюємо співробітництво. Планувалося, що на виставці повинен бути трактор «VALTRA» – це бренд, який зараз повертається на ринок України після майже десятилітньої паузи. Будемо офіційним дилером цієї торгової марки в Україні.

Також, з кінця минулого року ми почали розвивати всередині нашої компанії напрям обладнання для зберігання та переробки зерна. Тобто це стосується зернових сушарок, елеваторів. Сушарки мобільні, стаціонарні, обладнані для вентиляції зерна на складах підлогового зберігання. Представляємо іспанських виробників силосів, фінських виробників зернових культур та багато іншого.

Які у цьому році передумови для росту ринку?

Поки що, на жаль, ми спостерігаємо тенденцію до зменшення попиту, як  порівняти з минулим роком. Тому важко оцінити на який відсоток змінився об’єм ринку, тому що сезон ще не закінчився. Але, я думаю, це буде на 20%-30% менше, ніж минулого року.

Чи розширювали Ви кількість спеціальних програм для реалізації продукції, сервісів для стимулювання покупця?

Так, намагаємося реагувати на такі ситуації. Наприклад, зараз у нас діє акція на сівалку «MASCAR». Ми зафіксували її вартість у гривнях, хоча це товар європейського виробництва. Тобто закупаємо у євро, а зафіксували у гривнях. Це одна програма. А інша – теж у гривнях, але ще з відстрочкою платежу до врожаю.

А як щодо програм з аграрними розписками?

Поки що аграрні розписки активно не використовуємо. Тому що, сьогодні – це більш актуально для ринку насіння та рослинництва. Тому ми ще не співпрацювали. Але при цьому інші інструменти, як партнерські програми з лізинговими компаніями – коли виробник компенсує частину процентної ставки по лізингу.  А сільгоспвиробник може отримати дуже вигідні умови компенсування. Наприклад, така програма є по трактору «FENDT». Якщо клієнт бере трактор в лізинг на рік, то він може отримати ставку менше ніж 1% річних. Тобто це дуже цікава програма.

І тут потрібне тільки бажання сільгоспвиробника взяти у ній участь. Також не часто ми користуємося таким інструментом як авторська гарантія. Тобто якщо у клієнта недостатньо коштів, то він може скласти авторську гарантію. А ми просто даємо розстрочку платежу. Чим ще стимулюємо? По-перше, ми збільшуємо свою присутність у регіоні. Намагаємося бути ближчими до клієнта. Збільшуємо кількість нашої команди для того, щоб оперативно реагувати та задовольняти потреби клієнтів.

 

 

 

 

Читайте також