Новини    18 грудня 2018 12:58

Новий морський термінал Євровнєшторг у порту Ольвія обробив перше судно

Його завантаження партією кукурудзи у кількості 21тис. тонн було завершено 16 грудня 2018 року. Аграрна продукція українських виробників відправлена до Лівану.

Залучення приватних інвестицій та реалізація у порту Ольвія пілотного концесійного проекту дозволять у найближчі декілька років збільшити його потужності з перевалки аграрної продукції на 6 млн. тонн, – зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

ЧитайтеВ Україні зійшло 97 % площ озимих зернових. Чиновники оцінили якість

Вже на кінець 2019 року ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» планує вийти на обсяги перевалки сільськогосподарських вантажів в 1 млн тонн. У подальшому, після завершення будівництва проекту, – до 4 млн тонн вантажів на рік.

Також у найближчі три роки в порту Ольвія в рамках реалізації пілотного концесійного проекту має бути побудований ще один зерновий термінал потужністю 2 млн тонн/рік.

За даними Міністерства інфраструктури України, вже 7 провідних українських та міжнародних компаній підтвердили свої наміри взятиучасть у концесійному конкурсі, який має відбутися на початку наступного року. Загалом зацікавленість у подальшій реалізації проекту виявило понад 20 компаній.

Раніше Landlord повідомляв, що маріупольський порт за 11 місяців роботи скоротив вантажообіг на 9,1%.

Ще немає новин у цій стрічці ...