Новини / Техніка     18 лютого 2022 13:05

Нова TORNUM REX буде на 20–30% енергоефективнішою за класичні моделі, — Віталій Данилов

Інноваційна сушарка забезпечує агровиробникам низку економічних переваг

На виставці “АгроВесна -2022” компанія “Торнум” презентувала зерносушарне обладнання від шведського бренду. Інженер проєктів Віталій Данилов у коментарі Landlord зупинився на інноваційній сушарці TORNUM REX, що забезпечує агровиробникам низку економічних переваг.

“Це абсолютно нова шахтна сушарка з великою кількістю інновацій. Насамперед з просунутою рекуперацією та з активним осадженням пилу в середині, тобто пилових викидів стало ще менше”, — розповів фахівець компанії.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

За його словами, основною перевагою сушарки є її енергоощадливість.

“Усі наші сушарки зарекомендували себе на ринку як енергоефективні, навіть старі моделі, а у TORNUM REX ми вже перейшли на новий рівень. Разом з рекуперацією тепла, думаю, вона буде на 20–30% енергоефективнішою за класичну сушарку, — зазначив Віталій Данилов. — Нова модель з’явилася у відповідь на вимоги замовника та потреби ринку. Енергоефективність вийшла на перший план цього року, тому ми пропонуємо інноваційну систему теплоізоляції поліуретанових сендвіч-панелей, яка зберігає і конструктив сушарки і з роками працює так само ефективно, як і в рік запуску”.

Компанія передбачає можливість підключення сушарок під різні джерела тепла: газ, пелети тощо, адже у різних регіонах Україні – різні запити.

“Нашим замовником може бути як маленький, середній фермер, так і велика компанія. Кожному учаснику ринку нам є що запропонувати. Сушарки можуть комплектуватися у різному ціновому діапазоні”, — додав Віталій Данилов.

За його словами, попри коронакризу та військову загрозу попит від аграріїв не меншає.

“Жодної паніки, всі планують, рухаються вперед. Замовлення є, ми працюємо. До нового врожаю вже робитимемо монтаж клієнтам”, – підсумував він.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що A.G.R. Group хоче розширювати елеватор на Сумщині

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також