Новини / Політика     13 грудня 2020 14:10

Німеччина з середи закриває більшість магазинів – Reuters

Локдаун вводиться на період з 16 грудня до 10 січня наступного року. Також на карантин закриваються учбові заклади, а роботодавцям рекомендовано припинити діяльність

Німеччина планує закрити більшість магазинів на період з середи 16 грудня до 10 січня 2021 року. Роботу продовжать лише супермаркети, аптеки і банківські установи. Про це, з посиланням на проєкт рішення уряду Німеччини, повідомляє Reuters.

Проєкт, направлений на приборкання поширення епідемії коронавірусу, був підготовлений за результатами зустрічі канцлерки Анґели Меркель з лідерами держави. До цього Анґела Меркель виступала за введення суворих обмежень у європейському масштабі, але, як зазначає Reuters, не змогла дійти згоди з владою 16 країн ЄС.

Таким чином, на період різдвяних свят у Німеччині не будуть працювати непродовольчі офлайн магазини, учбові заклади, а роботодавцям буде запропоновано закрити операції або змусити співробітників працювати з дому.

ЧитайтеВведення державного агрострахування відкладено до 2022 року

До цього, протягом шести тижнів Німеччина перебувала під частковою ізоляцією, бари і ресторани були закриті, але працювали всі заклади торгівлі і школи (хоча у окремих землях країни введені заходи буди більш жорсткими).

«Необхідно вжити додаткових заходів щодо обмеження контактів», – йдеться в проекті рішення.

Повідомляється, що кількість підтверджених захворювань на коронавирус у Німеччині збільшилася на 20,2 тис – у неділю їх налічувалось 1,32 млн, а кількість летальних випадків через хворобу збільшилася на 321 – до 21787 чоловік.

Додамо, що згідно с постановою уряду України жорсткі карантинні заходи будуть вжиті у період з 8 січня до 24 січня включно. Заборонена робота непродовольчих магазинів, закриваються учбові заклади (крім дитячих садочків), але буде продовжено роботу транспорту.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що мінекономіки залишило прогноз зростання ВВП у 2021 році на рівні 4,6%.

Фото: Reuters

Читайте також