Новини    04 вересня 2018 17:36

Нібулон збільшить зерносховища на Полтавщині на 20 тисяч тонн


На філії ТОВ СП «НІБУЛОН» у Кременчуці Полтавської області готуються до ведення в експлуатацію додаткових потужностей підприємства, а саме трьох зерносховищ загальною ємністю 20 тис. тонн для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, а також автомобілерозвантажувача, що приєднанні до наявного технологічного комплексу.  Про це повідомляє прес-служба компанії.

За інформацією «Нібулону», наразі фахівцями компанії завершується проведення пусконалагоджувальних робіт та випробування обладнання.

«На сьогодні на підприємстві вже змонтовано конвеєра відвантаження на річковий та залізничний транспорт із модернізованим обладнанням, потужність якого збільшено з 250 до 500 т/год. Фахівцями завершено встановлення ланцюгових транспортерів датського виробництва, а також зачисного шнека в зерносховищі на 16 тис. тонн.

Паралельно з цим добігають кінця роботи з благоустрою території, зокрема відновлення бетонного покриття по території.  Загалом у будівництві на території філії «Кременчуцька» було задіяно понад 200 людей як із місцевих підрядних організацій, так і організацій з Кривого Рогу, Одеси, Полтави тощо.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, у «Нібулоні» розповіли про особливості перевезень по Дніпру

Ще немає новин у цій стрічці ...