Новини / Політика     19 вересня 2019 08:55

Ні землі, ні автівок – новий заступник Милованова задекларував лише зарплату

Трохи більше ста тисяч гривень доходів у 2019 році. Виключно заробітна плата на минулій посаді у Нацбанку. Більше нічого – ні земельних паїв, ні автомобілів, ні житла – такою є декларація про доходи новопризначеного заступника міністра економрозвитку Сергія Ніколайчука.

Шостим заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства став Сергій Анатолійович Ніколайчук. Про його призначення повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

У міністерстві Сергій Ніколайчук курируватиме питання макроекономічного аналізу та прогнозування. «Рішення мають базуватися на кількісному аналізі, а не на «відчуттях». Я докладу максимум зусиль для розбудови такої системи всередині міністерства та посилення його аналітичної спроможності», – задекларував свою роль у відомстві новопризначений заступник міністра.

«Нам супер пощастило», – так прокоментував призначення свого заступника міністр економрозвитку Тимофій Милованов у соціальній мережі Фейсбук.

Сергію Ніколайчуку 38 років. Закінчив Національний університет імені Тараса Шевченка. Кандидат економічних наук.

До призначення на посаду працював директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України. Є експертом у галузі монетарної політики, макроекономіки та макроекономічного моделювання.

Читайте: НБУ навмисне розвалив «Фінансову ініціативу» – Бахматюк

У електронній декларації, поданій Сергієм Ніколайчуком цього року, значиться лише 107 тисяч гривень доходу, отриманого як заробітна плата, отримана за основним місцем роботи (станом на 31.07.2019). Більше ніяких доходів, ані майна, ні земельних ділянок, ні житла в декларації не вказано.

Landlord раніше повідомляв, що міністр економрозвитку Тимофій Милованов розповів про першочергові кроки реформування агросектору.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також