Новини     2 місяці тому,   Landlord

Неосвоєні кошти держпідтримки АПК можуть зберегти на наступний рік


Під час засідання аграрного комітету Верховної ради України розглядалось питання збереження неосвоєних коштів державної підтримки. Про це на свій сторінці у Facebook повідомив заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

За його словами, про це йшлося під час наради з розгляду проекту Державного бюджету України на 2019 рік в частині АПК членів комітету з представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, головою Держпродспоживслужби, представником Держгеокадастру та аграрними асоціаціями.

«Було обговорено використання цьогорічного бюджету на програми підтримки галузей АПК, окреслено проблемні питання, в тому числі можливість «збереження» неосвоєних коштів державної підтримки, на які ми наполягали та відстоювали минулого року перед урядом», – написав він.

Та додав, що відповідно до Регламенту Верховної Ради України, до 1 жовтня аграрний комітет має надати свої пропозиції до законопроекту про Держбюджет України на наступний рік.

«Тому зараз ми готуємо пропозиції, плануємо наступного тижня у вівторок провести ще одну нараду з формування узгоджених пропозицій, оформити їх та направити до Комітету з питань Бюджету», – зазначив Олександр Бакуменко.

Раніше, як повідомляв LANDLORD, Мінагрополітики відзвітувало про стан виконання Держпідтримки-2018

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також

Вас зацікавить