Новини    21 вересня 2018 15:04

Неосвоєні кошти держпідтримки АПК можуть зберегти на наступний рік


Під час засідання аграрного комітету Верховної ради України розглядалось питання збереження неосвоєних коштів державної підтримки. Про це на свій сторінці у Facebook повідомив заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

За його словами, про це йшлося під час наради з розгляду проекту Державного бюджету України на 2019 рік в частині АПК членів комітету з представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, головою Держпродспоживслужби, представником Держгеокадастру та аграрними асоціаціями.

«Було обговорено використання цьогорічного бюджету на програми підтримки галузей АПК, окреслено проблемні питання, в тому числі можливість «збереження» неосвоєних коштів державної підтримки, на які ми наполягали та відстоювали минулого року перед урядом», – написав він.

Та додав, що відповідно до Регламенту Верховної Ради України, до 1 жовтня аграрний комітет має надати свої пропозиції до законопроекту про Держбюджет України на наступний рік.

«Тому зараз ми готуємо пропозиції, плануємо наступного тижня у вівторок провести ще одну нараду з формування узгоджених пропозицій, оформити їх та направити до Комітету з питань Бюджету», – зазначив Олександр Бакуменко.

Раніше, як повідомляв LANDLORD, Мінагрополітики відзвітувало про стан виконання Держпідтримки-2018

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...