Новини    27 серпня 2021 13:06

Необроблена деревина здорожчала майже на 350%

Протягом минулого тижня лісові господарства реалізували необробленої деревини на 340 млн гривень, максимальне зростання стартової ціни на аукціоні перевищило 345%.

Лісові господарства продали минулого тижня необробленої деревини на 340 млн грн.  Максимальне зростання стартової ціни на аукціоні перевищило 345%.

Про це свідчать дані прес-служби “Української енергетичної біржі”.

Ініціаторами продажу виступили лісові господарства з 18 областей України, а саме з Вінницької, Чернівецької, Чернігівської, Київської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Сумської та інших областей.

Читайте: Картопляне сховище на 15 000 тонн збудували у Херсонській області

Загалом було реалізовано понад 110 тис. куб. м. на загальну вартість 340,56 млн. грн. з урахуванням ПДВ. Найбільший обсяг реалізації відбувся у Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Київській та Рівненській області. Кількість учасників склала більше 340.

Найбільшим попитом користувалась сосна звичайна, дуб звичайний і ялина європейська, де частка їх реалізації у загальній структурі склала 54%, 8% і 4% відповідно. Також була реалізація таких порід як береза повисла, тополя тремтяча, ясен звичайний та інші.

Раніше Landlord повідомляв, що капіталізація МХП з 19 по 25 серпня знизилася на 2,1% до $ 587 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...