Новини / Фінанси     23 травня 2022 20:49

НБУ переказав на потреби армії вже 16,7 млрд грн

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти.

Станом на 23 травня 2022 року Національний банк України перерахував на потреби військових майже 16,7 млрд грн, на спецрахунку залишилося 196 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Регулятор перерахував кошти, зокрема на:на потреби Національної гвардії України – всього 950 млн грн;

  • на потреби Національної поліції України  – всього 1 650 млн грн;
  • на потреби Міністерства оборони України – всього 13 111 млн грн;
  • на потреби Державної прикордонної служби – всього 980,2 млн грн.

Усього з дня відкриття спецрахунка на нього було перераховано майже 16,9 млрд грн в еквіваленті. Зокрема понад 5,2 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).

У НБУ нагадали, що для допомоги Українській Армії перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки за посиланням.

Нагадаємо, НБУ зберігатиме фіксований курс, доки бачитиме, що переваги від цієї фіксації перевищують недоліки такого курсового режиму.

Після шоку перших тижнів війни економіка помірно активізується у порівняно спокійних регіонах. Українські підприємства відновлюють роботу, але значна їх кількість працює суттєво нижче довоєнного рівня завантаженості.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також