Новини / Тваринництво     19 вересня 2019 10:12

Тваринницька ферма Ерідона: соціальний проект чи диверсифікація бізнесу?

Директор сільськогосподарського відділу компанії «Ерідон» Володимир Яковчук розповів, чому його підприємство останнім часом активно розвиває тваринницький напрям і чому це соціально важливий аспект у масштабах всієї країни.

Так, Володимир Яковчук погоджується, що в Україні тваринництво більше розглядається, як соціальний проект. Утім, він може бути прибутковим, якщо дотримуватися наступних умов:

  • Впровадження сучасних технологій
  • Модернізація виробництва
  • Професіональний менеджмент
  • Інвестиції

У свою чергу, пан Яковчук відзначив, що група компаній «Ерідон» вже давно займається тваринницьким напрямом, адже він для них – це один із способів диверсифікації бізнесу.

«Ми маємо одну молочно-товарну ферму на 500 дійних корів у Житомирській області – одну із перших в Україні роботизованих ферм, де використовується обладнання DeLaval. Відкрили ще дві молочно-товарні ферми: одну в Черкаській, а другу – у Київській області.

Також прийнято рішення зайняти нішу відгодівлі м’ясних корів, оскільки в Україні цей сегмент не зайнятий. Компанія «Ерідон» прагне стати піонером на цьому напрямку. Тому ми придбали маточне поголів’я і будемо його відгодовувати з подальшою реалізацією на вітчизняному та зарубіжних ринках. Ми розглядаємо кожен сегмент нашого бізнесу як окремий бізнес-юніт, який повинен бути рентабельним і економічно обґрунтованим.

Читайте: Від андердога до лідера: Вадим Кролевець розкриває складові успіху Ерідон

Крім того, менеджер відзначив, що нині в Україні практично не розвинена культура споживання яловичини, адже українцям куди ближче до душі свинина та курятина. Проте світовий тренд на здорову, дієтичну їжу з кожним роком зростає дедалі більше, відтак червоне м’ясо, яке має високі поживні властивості і вважається корисним, незабаром має стати модним і на теренах України.

«В Україні на сьогоднішній день взагалі не розвинена культура споживання яловичини. Серед усього іншого наше завдання полягає в тому, аби прищепити цю культуру. І зрештою розвинути напрямок через якісний продукт, який ми матимемо у підсумку».

Раніше повідомлялося, що «Ерідон» запустив унікальну тваринницьку ферму в селі Чопілки, що на Київщині, де відгодовуються телята елітних порід абердин-ангус, і шароле за найсучаснішими світовими технологіями

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також