Новини    19 жовтня 2018 09:21

НАССР відкриє нові ринки для українських виробників харчових продуктів, – Лапа


Підвищення безпечності харчових продуктів та впровадження принципів НАССР відкриє перспективи виходу вітчизняних товаровиробників на нові ринки. Про це заявив голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

«Завдяки аналізу критичних та потенційно небезпечних точок виробництва, впроваджуючи принципи НАССР, оператор ринку підвищує безпечність продуктів харчування, які він виробляє чи постачає. Це дає змогу підвищити якість вітчизняних продуктів харчування та відкрити нові ринки збуту для української продукції», – наголосив Володимир Лапа

Голова Держпродспоживслужби відзначив, що до кінця 2019 року понад 200 тисяч суб’єктів господарювання – тобто, всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва і обігу харчових продуктів, мають впровадити систему НАССР.

Та додав, що Держпродспоживслужба разом із Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» готують низку довідкових та роз’яснювальних матеріалів для малого та середнього бізнесу щодо етапів та механізмів впровадження принципів НАССР.

Заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко нагадав, що результати аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, та постійно діючих процедур, розроблених оператором ринку обов’язково будуть враховані під час визначення ступеня ризику діяльності оператора ринку (потужності) та періодичності здійснення планових заходів державного контролю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...