Новини / Кейси     16 вересня 2019 11:07

Насіннєвий завод Україна: мрія, яка стала реальністю

Засновник групи компаній «Ерідон» Сергій Кролевець в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів про тісну співпрацю з господарством ТОВ «Україна» й зокрема оцінив професіоналізм її власника Олега Крижовачука.

Про тісну співпрацю компанії «Ерідон» і ТОВ «України» на просторах вітчизняного ринку вже складають легенди. Уже понад 10 років «Україна» є одним із найбільших клієнтів «Ерідона», повністю закуповує в них добрива, засоби захисту рослин та насіння. Більше того, саме за підтримки компанії «Ерідон» господарству з Тернопільської області вдалося побудувати найкращий насіннєвий завод у Європі.

Читайте: Як учитель побудував Україну: неймовірна історія Олега Крижовачука

Засновник групи компаній «Ерідон» Сергій Кролевець відкрив завісу таємничості й поділився деякими секретами успішної роботи з «Україною» та відзначив високий професіоналізм її власника Олега Крижовачука:

«Я хочу розповісти про мрії, які є в кожного. У когось є мрії заробити на продажу пшениці та поїхати відпочити, керівники мріють про врожайність у 10 т пшениці, хтось хоче побудувати гарний завод або розширити свій земельний банк… Олег Петрович років 20 або 30 тому, напевно, і не мріяв про те, яким буде господарство та який воно матиме успіх. А можливо, і мріяв. Але чим відрізняється мрійник від людини, яка щось може робити? Людина, яка прагне впровадити свої мрії в життя, щось для цього робить. За успіхом будь-якого підприємства стоїть людина, що будує плани, будує процеси».

Олег Петрович поставив за мету, що в нього повинен бути найкращий насіннєвий завод в Україні, повинні бути найкращі надої та найкращий врожай у країні. І розділив все на кроки — адже неможливо за день побудувати великий завод. Колись «Україна» та «Ерідон» разом запланували ціль, створили мрію, і йдуть крок за кроком.

«Я думаю, що кожен із нас повинен мріяти і ставити цілі. Мріяти, щоб все це було на благо людей, з якими ти працюєш. І тут на першому місці стоїть команда підприємства «Україна», бо без команди, яку Олег Крижовачук сформував, мабуть, неможливо було б досягнути цілі та зробити одну з найкращих територіальних громад. Людина обрала свій шлях і постійно рухається по ньому, в нього немає байдужості, він хоче щось зробити, щоб усі отримали від цього задоволення, всі повинні бути у виграші», – підкреслив Сергій Кролевець.

Нагадаємо, в медіпроекті «Україна, яку створив Олег Крижовачук» власник господарства ТОВ «Україна» Олег Крижовачук вперше представив кейс розвитку свого агропідприємства, до якого входить найбільший насіннєвий завод України, прогресивна молочна ферма, елеватори та інноваційне фруктосховище.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також