Новини / Політика     23 травня 2020 20:23

Народного депутата Валерія Давиденка знайдено мертвим у власному офісі

Валерій Давиденко раніше очолював ТОВ «СП «Агродім» і займав посаду заступника міністра аграрної політики та продовольства України

Сьогодні в Києві, у власному офісі, в туалеті, був знайдено тіло народного депутата Валерія Давиденко з смертельним вогнепальним пораненням голови. На місці працює слідчо-оперативна група поліції, проводиться комплекс невідкладних слідчих і оперативних заходів щодо з’ясування обставин загибелі народного депутата від Чернігівщини. Поліцією і прокуратурою буду перевірятися всі можливі версії трагедії, що сталася.

Про це на своїй сторінці facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Валерій Давиденко протягом 2004-2013 років займав посаду директора ТОВ «СП «Агродім», разом із партнерами Юрієм Колобовим та Борисом Приходьком став власником «Терра Банку».

20 травня 2013 року указом президента України його було призначено заступником міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка. Цю посаду Валерій Давиденко обіймав до його звільнення 12 березня 2014 року розпорядженням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Після цього Валерій Давиденко працював радником дирекції з розвитку перспективних програм «Інституту інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук».

У 2019 році Валерія Давиденка було обрано народним депутатом України по округу №208 Чернігівської області.

Landlord висловлює співчуття родичам та близьким загиблого.

 

Читайте також