Новини    04 вересня 2018 13:01

Народні депутати скасували мінімальні ціни на цукор


Депутати Верховної Ради скасували обмеження на поставки цукру на внутрішній ринок (квота «А») та мінімальні ціни на цукор та цукровий буряк. Про це йдеться в ухваленому 4 вересня у другому читанні законопроекті №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру». «За» проголосувало 263 народних депутати із необхідних 226. Про це йдеться на сайті ради.

Даним документом скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», як такого, що не виконав поставлених завдань.

В асоціації «Укрцукор» вже прокоментували прийняття закону.

«У зв’язку зі змінами, які відбулися на внутрішньому і світовому ринках цукру за останні роки, необхідність в адміністративному регулюванні, запровадженому чинним Законом України, втратила актуальність. Саме тому, Національна асоціація цукровиків України неодноразово наголошувала на важливості скасування квоти на внутрішні поставки та дерегуляцію ринку цукру в Україні в цілому», – прокоментувала Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор».

Законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» був зареєстрований в Парламенті 27 квітня 2016 року за підтримки профільного комітету, міністра та асоціації, а 17 травня 2018 року прийнятий в першому читанні. Даним документом скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», яким визначається обмеження на поставки цукру на внутрішній ринок (квота «А») та встановлюються мінімальні ціни на цукор та цукровий буряк, як такого, що не виконав поставлених завдань.

Як раніше повідомляв LANDLORD, аграрний комітет рекомендує прийняти на цій сесії 46 законопроектів.

Ще немає новин у цій стрічці ...