Новини    03 вересня 2018 17:35

Аграрний комітет рекомендує прийняти на цій сесії 46 законопроектів


Відзавтра розпочинає роботу дев’ята сесія Верховної Ради України VIII скликання (вересень 2018 року – січень 2019 року). Сьогодні під час погоджувальної ради аграрний Комітет рекомендує та передав на розгляд парламенту 46 законопроектів. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив заступник голови агрокомітету Олександр Бакуменко.

«Найбільш важливі з цих законопроектів спрямовані на приведення українського законодавства у відповідність до положень законодавства Європейського Союзу 🇪🇺, а також удосконалення правового регулювання земельних відносин», – написав він.

За його словами, на цьому голова Верховної Ради Андрій Парубій вже вніс у порядок денний два аграрних законопроекта. Перший з них –  № 4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру.

Другий – № 7060 «Щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності.

«Окрім цього, виступив з проханням включити до розкладу пленарних засідань Верховної Ради на цей пленарний тиждень або на наступний пленарний тиждень (з 18 по 20 вересня 2018 року) підготовлений до розгляду у другому читанні законопроект № 3157 (щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками)», – додав Олександр Бакуменко.

На думку заступника голови агрокомітету, розгляд і прийняття зазначених законопроектів є надзвичайно важливим, оскільки їх прийняття надасть потужний поштовх для подальшого розвитку аграрної галузі в цілому.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, президент підписав законопроект про відшкодування ПДВ експортерам сої.
Ще немає новин у цій стрічці ...