Новини    10 жовтня 2017 10:17

Нано-добрива підвищують врожайність на 50%


У місті Гола Пристань у Херсонській області запустили виробництво органічних нано-добрив. Їх створили за розробками доктора хімічних наук, професора і автора більше як ста патентів Георгія Голика. Біологічно активні добрива випускатиме завод «5 Element», передає khoda.gov.ua.

Підприємство вироблятиме нано-добрива, які дуже швидко проникають у клітини рослин, мають високий коефіцієнт засвоєння, стимулюють розвиток потужної кореневої системи, а найголовніше — відроджують якісний склад ґрунтів. Нано-добрива покращують енергію проростання і схожість, сприяють розвитку кореневої системи та вегетативних органів рослини, стійкість до впливу негативних факторів.

Нано-добрива не є токсичними, підвищують врожайність агропродукції на 20-50%, а також покращують її товарний вигляд і якість. При цьому нано-добрива мають надзвичайно малі норми внесення: 20-56 грамів на 1 га посівів агрокультур.

Наночастинки, завдяки своїй малому розміру, можуть легко проникати в клітку і впливати на проходження метаболічних процесів всередині рослини. Ефективність дії нано-добрив випробують на рослинах у дослідній теплиці.

Завод планує виробляти до 10 тонн мінеральних мікродобрив у рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...