Новини / Кейси     08 серпня 2019 09:13

Найкращий тенісист України Сергій Стаховський став виноробом

У власності Сергія Стаховського та його партнерів 20 га виноградників у Закарпатті. Вино під брендом Stakh Reserve обіцяють вже взимку цього року.

Про бізнес першої ракетки України – у сюжеті 21Tv Ungvar.

Тенісист кілька років грає за французький клуб, там, у Франції, скуштував якісного вина і захотів виробляти не гірше в Україні.

Виноградники Стаховського та його однодумців – у Берегівському районі Закарпаття, у краю з традиціями виноробства.  Відомий спортсмен, володар семи титулів міжнародної асоціації тенісистів АТР,  розповів, що у минулому році вже зібрали перший врожай. Для майбутнього авторського вина доправили з Франції 180 дубових бочок. Керувати процесом довірили виноробу з 20-річним стажем.

У жовтні-листопаді цього року буде перший розлив двох видів червоного вина у пляшки, і під брендом Stakh Reserve його обіцяють споживачам вже до Різдва.

Читайте: Чернігівський експеримент: фермери північної України висадили виноградники

«Сподіваємося, що це буде сюрприз для українських споживачів», – каже Сергій Стаховський.

У планах – створити ще й власне біле та рожеве вино.

Відзначимо, що нещодавно Сергій Стаховський вперше з 2011 року переміг на турнірі в американському Нью-Порті. У парі з іспанцем Марселем Гранольєрсом українець здолав дует Марсело Аревало / Мігелем Анхель Рейес-Варела (Сальвадор / Мексика) – 6:7 (10), 6:4, 13:11. Загалом, в колекції 33-річного тенісиста вже було чотири одиночних і три парних титули АТР. Наразі Сергій Стаховський займає 144 сходинку в одиночному рейтингу АТР, та 147-ме (+54 позиції) у парному. Оцінити успіх Сергія на наступних турнірах можна на сайті Букмекерські контори України, які пропонують широкий вибір БК та надають об’єкивні коефіцієнти.

Як повідомляв раніше Landlord, на Миколаївщині юрист-фермер вирощує чорноморських устриць.

Читайте також